Wczytuję dane...
Model: SWA06Z
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: 12.00 PLN
Producent: Wild Alchemy

Zestaw Relax: ASHWAGANDHA + SOMNUS - lepszy sen i zwiększona odporność na stres

Ashwagandha to pochodząca z Indii roślina, wywodząca się z medycyny ajurwedyjskiej. Stosuje się ją przede wszystkim w celu redukcji stresu, poprawy snu, zwiększenia poziomu energii i wzmocnienia koncentracji. Każda kapsułka zawiera ekstrakt z korzenia ashwagandhy z najwyższą dopuszczalną zawartością składnika aktywnego: 5% witanolidów (200 mg) z certyfikatem KSM-66®.

Somnus to doskonały suplement dla osób, które chcą szybciej zasnąć i poprawić jakość swojego snu. To starannie zaprojektowana mieszanka, zawierająca adaptogenny grzyb reishi (200 mg, ekstrakt 10:1), a także melisę, chmiel, melatoninę w optymalnej dawce 1 mg, magnez oraz synergistycznie działającą z magnezem witaminę B6.

CZYM SĄ ASHWAGANDHA I SOMNUS

Oba suplementy oparte są na adaptogenach, a więc roślinach i grzybach, których działanie polega na przywracaniu organizmu do stanu wewnętrznej równowagi. Ashwagandha, czyli witania ospała, to pochodząca z Indii roślina, która wywodzi się z medycyny ajurwedyjskiej. Stosuje się ją przede wszystkim w celu redukcji stresu, poprawy snu, zwiększenia poziomu energii i wzmocnienia koncentracji.

Somnus zawiera przede wszystkim ekstrakt z grzybu Reishi, stosowanego od tysięcy lat w tradycyjnej medycynie Chin do poprawy snu – a wraz z reishi, Twoje noce poprawią też zioła (melisa, chmiel), melatonina, magnez oraz witamina B6.

Standaryzacja gwarantuje właściwą zawartość substancji aktywnych w każdej partii produktu i gwarantuje wysoką jakość suplementów. Dzięki standaryzacji wiemy, że ekstrakt produktu jest wartościowy i zawiera potrzebne substancje aktywne. Ashwagandha Wild Alchemy jest standaryzowana aż na 5% witanolidów, posiada również certyfikat KSM-66®, poświadczający o wysokiej jakości surowca. Skład Somnusa oparty jest o adaptogenne reishi, ale zawiera też starannie dobraną mieszankę składników działających holistycznie na poprawę jakości snu. W Somnus znajdziesz więc też wartościowe ekstrakty z polskich ziół (melisy, chmielu), a także melatoninę w optymalnej dawce 1 mg (która pomoże Ci zasnąć, bez uzależniania organizmu od zewnętrznego źródła hormonu), oraz synergistycznie działające magnez i witaminę B6.

CERTYFIKAT EKOLOGICZNY

Nasza ashwagandha posiada certyfikat PL-EKO-04, co oznacza, że zawiera przynajmniej 95% składników pochodzenia naturalnego, do jego wyprodukowania nie zostały zastosowane pestycydy, gleba nawożona była wyłącznie nawozami naturalnymi i nie zostały zastosowane sztuczne środki przyspieszające wzrost rośliny ani inżynieria genetyczna. Somnus nie zawiera sztucznych wypełniaczy czy barwników, a produkty Wild Alchemy pakowane są w duchu zero-waste: stosujemy szklane butelki z metalową zakrętką, kartonowe opakowania oraz wypełnienie z wełny drzewnej.

SKŁAD I ZAŻYWANIE

Ashwagandha – składniki zawarte w 1 porcji dziennej (1 kapsułka).

  • ekstrakt z korzenia ashwagandhy (withania somnifera) z najwyższą dopuszczalną  zawartością witanolidów – 5% witanolidów (200 mg) – KSM-66®
  • wegańska otoczka kapsułki – hydroksypropylometyloceluloza
  • ekstrakt z łusek ryżu.

Stosowanie: 1 kapsułka dziennie (zalecana rano), w trakcie lub po posiłku.

Somnus – składniki zawarte w 1 porcji dziennej (2 kapsułki):

  • ekstrakt z grzybów reishi (10:1) – 200 mg
  • ekstrakt z melisy lekarskiej (15:1) – 300 mg (w tym polifenole 24 mg)
  • ekstrakt z chmielu zwyczajnego (4:1) – 300 mg
  • magnez Aquamin ® – 100 mg
  • witamina b6 – 2 mg
  • Melatonina – 1 mg

Stosowanie: zalecana porcja do spożycia to 2 kapsułki dziennie (wieczorem). Przyjmować w trakcie lub po posiłku, preparat popić około 200 ml wody.