Wczytuję dane...
Model: SWA05Z
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: 12.00 PLN
Producent: Wild Alchemy

Zestaw: ASHWAGANDHA + RHODIOLA - zapas na 60 dni

Ashwagandha to pochodząca z Indii roślina, wywodząca się z medycyny ajurwedyjskiej. Stosuje się ją przede wszystkim w celu redukcji stresu, poprawy snu, zwiększenia poziomu energii i wzmocnienia koncentracji. Każda kapsułka zawiera ekstrakt z korzenia ashwagandhy z najwyższą dopuszczalną zawartością składnika aktywnego: 5% witanolidów (200 mg) z certyfikatem KSM-66®.

Rhodiola rosea, czyli różeniec górski jest ziołem rosnącym w zimnych, górzystych regionach Eurazji – korzeń różeńca zawiera ponad 140 aktywnych składników, a ich najważniejszym działaniem jest leczenie lęku, zmęczenia i depresji. Nasz pochodzący z Syberii surowiec posiada certyfikat Rhodiolife® i standaryzowaną, wysoką zawartość składników aktywnych: 5% rozawin i 1,8% salidrozydów (100mg ekstraktu w każdej kapsułce).

CZYM SĄ ASHWAGANDHA I RHODIOLA

Obie te rośliny do adaptogeny, których działanie polega na przywracaniu organizmu do stanu wewnętrznej równowagi. Ashwagandha, czyli witania ospała, to pochodząca z Indii roślina, która wywodzi się z medycyny ajurwedyjskiej. Stosuje się ją przede wszystkim w celu redukcji stresu, poprawy snu, zwiększenia poziomu energii i wzmocnienia koncentracji.

Rhodiola rosea, czyli różeniec górski jest ziołem rosnącym w zimnych, górzystych regionach Eurazji – korzeń różeńca zawiera ponad 140 aktywnych składników, z których dwa najsilniejsze to rozawiny i salidrozydy, a ich najważniejszym działaniem jest leczenie lęku, zmęczenia i depresji.

Standaryzacja gwarantuje właściwą zawartość substancji aktywnych w każdej partii produktu i gwarantuje wysoką jakość suplementów. Dzięki standaryzacji wiemy, że ekstrakt produktu jest wartościowy i zawiera potrzebne substancje aktywne. Ashwagandha Wild Alchemy jest standaryzowana aż na 5% witanolidów, posiada również certyfikat KSM-66®, poświadczający o wysokiej jakości surowca. Rhodiola standaryzowana jest na 5% rozawin i 1,8% salidrozydów, a nasz surowiec to certyfikowana, syberyjska rhodiola z certyfikatem jakości Rhodiolife®.

CERTYFIKAT EKOLOGICZNY

Nasza ashwagandha posiada certyfikat PL-EKO-04, co oznacza, że zawiera przynajmniej 95% składników pochodzenia naturalnego, do jego wyprodukowania nie zostały zastosowane pestycydy, gleba nawożona była wyłącznie nawozami naturalnymi i nie zostały zastosowane sztuczne środki przyspieszające wzrost rośliny ani inżynieria genetyczna. Nasza rhodiola nie zawiera sztucznych wypełniaczy czy barwników, a produkty Wild Alchemy pakowane są w duchu zero-waste: stosujemy szklane butelki z metalową zakrętką, kartonowe opakowania oraz wypełnienie z wełny drzewnej.

SKŁAD I ZAŻYWANIE

Składniki zawarte w 1 porcji dziennej (1 kapsułka).

Ashwagandha:

 ekstrakt z korzenia ashwagandhy (withania somnifera) z najwyższą dopuszczalną  zawartością witanolidów – 5% witanolidów (200 mg) – KSM-66®
 wegańska otoczka kapsułki – hydroksypropylometyloceluloza
 ekstrakt z łusek ryżu.

Stosowanie: 1 kapsułka dziennie (rano lub wieczorem), w trakcie lub po posiłku.

Rhodiola:

 ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (rhodiola rosea) – 100mg (5% rozawin, 1,8% salidrozydów) – Rhodiolife®
 wegańska otoczka kapsułki – hydroksypropylometyloceluloza
 ekstrakt z łusek ryżu.

Stosowanie: 1 kapsułka dziennie (najlepiej rano), w trakcie lub po posiłku.