Wczytuję dane...
Model: SWA04
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: 12.00 PLN
Producent: Wild Alchemy

Jeśli chcesz szybciej zasnąć i poprawić jakość swojego snu, pomoże Ci nasz suplement SOMNUS zawierający adaptogenny grzyb reishi (200 mg, ekstrakt 10:1), a także melisęchmielmelatoninę w optymalnej dawce 1 mg, magnez oraz synergistycznie działającą z magnezem witaminę B6.

CZYM JEST REISHI

Reishi to adaptogenny grzyb wywodzący się z liczącej ponad dwa tysiące lat tradycji medycyny Chin – tam znany jako ling zhi. W Azji stosowany jest niemalże jako lekarstwo na wszelkie dolegliwości – nawet nowotwory. Reishi to adaptogen, czyli roślina zawierająca substancje zwiększające zdolności przystosowawcze (adaptacyjne) organizmu wobec niekorzystnych warunków środowiskowych (takich jak stres, wysiłek fizyczny lub umysłowy, wirusy i bakterie).

Somnus oparty jest o reishi, które posiada szereg korzyści popartych badaniami naukowymi, ale opracowany został w ten sposób, by jeszcze wzmocnić działanie tego adaptogenu. W tym celu, postawiliśmy na starannie dobraną mieszankę składników działających holistycznie na poprawę jakości snu. W Somnus znajdziesz więc też wartościowe ekstrakty z polskich ziół (melisy, chmielu), a także melatoninę w optymalnej dawce 1 mg (która pomoże Ci zasnąć, bez uzależniania organizmu od zewnętrznego źródła hormonu), oraz synergistycznie działające magnez i witaminę B6.

SKŁAD I DAWKOWANIE

Składniki zawarte w 1 porcji dziennej (2 kapsułki):

  • ekstrakt z grzybów reishi (10:1) – 200 mg
  • ekstrakt z melisy lekarskiej (15:1) – 300 mg (w tym polifenole 24 mg)
  • ekstrakt z chmielu zwyczajnego (4:1) – 300 mg
  • magnez Aquamin® – 100 mg
  • witamina B6 – 2 mg
  • melatonina – 1 mg

Stosowanie: zalecana porcja do spożycia to 2 kapsułki dziennie (wieczorem). Przyjmować w trakcie lub po posiłku, preparat popić około 200 ml wody.