Wczytuję dane...
Model: SWA02
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: 12.00 PLN
Producent: Wild Alchemy

RHODIOLA rosea, czyli różeniec górski, to arktyczny korzeń od wieków stosowany przez ludy Północy jako panaceum na zmęczenie oraz w celu zwiększenia wytrzymałości fizycznej. Rhodiola to też ochrona przed stresem oksydacyjnymdziałanie kardioochronneprzeciwzapalne oraz regulacja poziomów glukozy we krwi, a nasz pochodzący z Syberii surowiec posiada certyfikat Rhodiolife® i standaryzowaną, wysoką zawartość składników aktywnych: 5% rozawin i 1,8% salidrozydów (100mg ekstraktu w każdej kapsułce).

Rhodiola rosea, czyli różeniec górski albo korzeń arktyczny jest ziołem rosnącym w zimnych, górzystych regionach Europy i Azji. Jego korzenie są uważane za adaptogeny, co oznacza, że po spożyciu pomagają organizmowi przystosować się do wymagających okoliczności, zwłaszcza stresu psychicznego lub fizycznego. Korzeń różeńca zawiera ponad 140 aktywnych składników, z których dwa najsilniejsze to rozawiny i salidrozydy. Obecnie jest szeroko stosowany jako suplement diety, ze względu na wiele korzyści zdrowotnych, ale mieszkańcy Rosji i krajów skandynawskich już od wieków używali rhodioli w leczeniu lęku, zmęczenia i depresji.

KORZYŚCI Z ZAŻYWANIA RHODIOLI

Rhodiola posiada szereg korzyści potwierdzonych badaniami naukowymi:
• wyższy poziom energii, porównywalny z efektami kofeiny, jednak bez nieprzyjemnych skutków ubocznych i o dłuższym działaniu,
• poprawa funkcji poznawczych, stymulacja zdolności koncentracji, zapamiętywania i uczenia się,
• ochrona przed stresem oksydacyjnym, mniejsze zmęczenie i ryzyko uszkodzenia mięśni,
• działanie przeciwutleniające, kardioochronne, przeciwzapalne,
• poprawa poziomu glukozy we krwi i redukcja peroksydacji lipidów 5.

Nasza rhodiola nie zawiera sztucznych wypełniaczy czy barwników, a produkty Wild Alchemy pakowane są w duchu zero-waste: stosujemy szklane butelki z metalową zakrętką, kartonowe opakowania oraz wypełnienie z wełny drzewnej.

SKŁAD I DAWKOWANIE

Składniki zawarte w 1 porcji dziennej (1 kapsułka):
 ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (rhodiola rosea) – 100mg (5% rozawin, 1,8% salidrozydów) – Rhodiolife®
 wegańska otoczka kapsułki – hydroksypropylometyloceluloza
 ekstrakt z łusek ryżu.

Stosowanie: zalecana porcja do spożycia to 1 kapsułka dziennie (najlepiej rano). Przyjmować w trakcie lub po posiłku, preparat popić około 300 ml wody.