Wczytuję dane...

Parasolki damskie

Parasolka damska to ważny dodatek do stylizacji. Oprócz parasoli długich, krótkich czy miniaturowych, nasz sklep poleca parasole przydatne na określoną okoliczność: w czasie letnich upałów (z filtrem UV), białe, jednolite (parasole ślubne), piękne jak ogród (parasole w kwiaty) czy szykowne (parasole satynowe). Niektóre z naszych produktów posiadają specjalne filtry słoneczne więc spełniają dwie funkcje - na deszcz oraz słońce. Warto przyjrzeć się również bardzo małym parasolkom - typu mini. Mini parasolki to takie, które z powodzeniem zmieszczą się do damskiej torebki i nie obciążą wagowo. Choć wydają się niepozorne, czasem nie większe niż długopis, są w pełni funkcjonalne i trwałe, są oczywiście objęte 2 letnią gwarancją.

Piękna kolorowa parasolka poprawia nastrój i dodaje optymizmu w szary deszczowy dzień. Dla takich chwil proponujemy parasole artystyczne. Wśród nich reprodukcja malarskie uznanych artystów C. Moneta, Gustava Klimta czy Vincenta van Gogha. Są to markowe parasole dające przyjemność i dumę użytkownikowi.

Jasna letnia parasolka stanowi ozdobę i ochronę przed nadmiernym słońcem. Może być niezbędnym elementem ślubnym pomagając młodej parze w upalny dzień albo chroniąc ją w deszczową uroczystość. Duże, białe, jednolite parasole mogą być ochroną dla gości weselnych. Mogą także stanowić cudowny dodatek do ślubnych sesji zdjęciowych.

Kolekcja sklepu miadora.pl to parasolki które zachwycą swoim wyglądem i niezawodną jakością. Nowością są tzw parasole odwrócone nie zatrzymujące wody po złożeniu, przydatne podczas wsiadania do samochodu. Dla miłośników przyrody przygotowaliśmy kolekcję parasoli kwiatowych. Klasyką jest tutaj gerbera, słonecznik i róża. Warto jednak poznać szerszą paletę parasolek kwiatów.

Parasole damskie długie sklep miadoraParasolki damskie składane sklep miadora

Sortuj według:
Wyświetl po produktów