Wczytuję dane...
Czas oczekiwania na przesyłkę

W przypadku zamówienia towarów z oferty sklepu Parasole Miadora.pl na czas oczekiwania na przesyłkę składają się: czas przygotowania zamówienia do wysyłki przez naszą obsługę oraz czas dostawy przez firmę kurierską, Pocztę Polską lub firmę InPost.

.

Zarówno czas oczekiwania, jak i koszty, uzależnione są od tego, jaki rodzaj przesyłki wybierzesz podczas dokonywania zakupów w naszym sklepie. Należy pamiętać, że czas realizacji zamówienia, jak i czas dostawy podajemy biorąc pod uwagę tylko dni robocze (czyli dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy w Polsce).

.

Wszystkie produkty w naszym sklepie posiadają informację, w jakim czasie następuje realizacja zamówienia na dany produkt:

- Realizacja zamówienia: 24 godziny - taka informacja oznacza, że wysyłka towaru następuje w ciągu nie więcej niż 24 h roboczych od momentu złożenia zamówienia za pobraniem lub otrzymania przez nas płatności w przypadku przedpłaty + dodajemy czas dostawy przez firmę kurierską, Pocztę Polską lub InPost.

- Realizacja zamówienia: 3 dni - taka informacja oznacza, że wysyłka towaru następuje w ciągu nie więcej niż 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia za pobraniem lub otrzymania przez nas płatności w przypadku przedpłaty + dodajemy czas dostawy przez firmę kurierską, Pocztę Polską lub InPost.

- Realizacja zamówienia: 14 dni - taka informacja oznacza, że wysyłka towaru następuje w ciągu nie więcej niż 14 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia za pobraniem lub otrzymania przez nas płatności w przypadku przedpłaty + dodajemy czas dostawy przez firmę kurierską, Pocztę Polską lub InPost.

.

Średni czas dostarczenia przesyłki:

- przez firmę kurierską DHL to 1-2 dni robocze - dotyczy to usługi standard, z której korzystamy. Przesyłka standard NIE OBEJMUJE takich usług dodatkowych jak: doręczenie w wyznaczonym przedziale godzinowym, PDI - powiadomienie telefoniczne przed dostawą - są to dodatkowo płatne usługi;

- przez Pocztę Polską to 1-3 dni robocze - dotyczy to usługi Pocztex Kurier48, z której korzystamy. Przesyłka tego rodzaju NIE OBEJMUJE usług typu: powiadomienie telefoniczne przed dostawą, czy doręczenie w określonych godzinach;

- przez Paczkomaty InPost to 1-3 dni robocze - nadajemy przesyłki w paczkomacie, a firma InPost ma w tym wypadku do 3 dni roboczych na doręczenie przesyłki do paczkomatu docelowego.

.

Jeśli chcesz sprawdzić koszty i czas oczekiwania na przesyłkę, zajrzyj do KOSZTÓW WYSYŁKI.

.